Taxi Legionowo - Tanio i Całodobowo

TAXI LEGIONOWO tanio i całodobowo

taxi legionowo ZAMÓW TERAZ

Oferta Taxi Legionowo

Poznaj ofertę naszej taksówki

Taxi w Legionowie Tanio i solidnie

Dzięki ponad 15 letniemu doświadczeniu w branży usługi transportu ludzi i mienia w Legionowie i okolicach, optymalizacji tras dojazdu i ciągłemu reagowaniu na sugestie klientów oraz podnoszeniu kwalifikacji zarówno kierowców naszych taksówek jak ulepszaniu posiadanej floty taksówek, Taxi Legionowo oferuje najwyższą jakość przewozów za niskie i konkurencyjne ceny. Skutecznie, komfortowo i tanio to dla nas nie tylko słowa, to wyzwanie branży taksówkarskiej któremu jesteśmy w stanie sprostać.

Taxi bezgotówkowo

Każda taksówka Taxi Legionowo wyposażona jest w terminal płatniczy dzięki czemu opłatę za przejazd dokonać możesz w formie elektronicznej. Opłat za transport dokonywać można kartami, Visa, MasterCard i EuroCard. Transakcja elektroniczna umożliwia szybką i bezgotówkową opłatę za przewóz naszymi taksówkami. Jeśli wolisz płacić gotówką, kierowca taksówki może podjechać pod ATM i nasze taxi poczeka, aż wypłacisz z bankomatu pieniądze. Pamiętaj! Taxi-Legionowo to tanie przejazdy i konkurencyjne ceny, oszczędzające twoje konto i kartę bankomatową.

Zakupy na telefon

Dzięki usłudze Taxi Zakupy możesz u nas szybko i wygodnie zamówić niewielkie zakup takie jak artykuły spożywcze czy monopolowe (piwo, wódka, whisky). Ty zamawiasz - taksówka ci przywozi. Robimy zakupy w dużych miastach takich jak Legionowo w dyskontach i supermarketach po konkurencyjnych cenach i dowozimy do mniejszych miejscowości jak Zegrze, Nieporęt czy Jachranka, gdzie wybranych przez ciebie produktów może nie być w sklepach. Za zakupy możesz u nas płacić kartami Visa, MasterCard i EuroCard, nawet jeśli wybrany sklep przyjmuje jedynie gotówkę. Kursujemy non stop również w niedzielę i święta a nasi licencjonowani kierowcy doskonale znają powiat, dzięki czemu wybrane przez ciebie artykuły o każdej porze dnia i nocy dotrą na czas prosto w Twoje ręce.

Taxi całodobowo

Kierowcy Taxi Legionowo jeżdżą 24/h siedem dni w tygodniu także w niedzielę i święta z chęcią wyjeżdżając poza granice Legionowa. Bez względu czy chcesz w niedzielę dojechać na lotnisko Modlin bądź Okęcie w piątkowy wieczór zamówić alkohol i chipsy na przyjęcie, czy w nocy rozboli cię głowa. Taksówkarze Taxi-Legionowo przyjmą Twoje zamówienie i szybko i tanio dowiozą zamówione przez Ciebie produkty.Musisz jechać gdzieś w w nocy a nie masz gotówki? Dzięki terminalom płatniczym możesz u nas płacić kartami o każdej porze doby nawet jeśli nie posiadasz przy sobie gotówki.

Gdzie jeździmy?

Taxi Legionowo jeździ nie tylko w Legionowie. Od ponad piętnastu lat wozimy klientów sprawnie, bezpiecznie i tanio w okolicach Legionowa i powiatu Legionowskiego, który nasi kierowcy znają jak własną kieszeń. Nasze główne destynacje to: Legionowo, Modlin, Serock, Dębe, Jachranka, Jabłonna, Lotnisko Okęcie i Lotnisko Modlin, Wieliszew, ale z chęcią udamy się w inne wskazane przez ciebie miejsce. Jedziesz gdzieś dalej? U nas zrobisz dojdziesz tanio i wygodnie, a do tego masz możliwość negocjacji ceny. Potrzebujesz dojechać na czas? My znamy powiat. Wiemy gdzie pracują drogowcy i kiedy i gdzie można trafić na korki i pomożemy ci ich uniknąć, dzięki temu szybko dojedziesz na miejsce bez względu czy spieszysz się do Modlina na lotnisku, do Serocka na konferencję czy do Zegrza na plażę.

Postój w mieście Legionowo

Legionowo to spore miasto a my jesteśmy zawsze tam gdzie nas potrzebujesz. Bez względu czy jest to McDonald na ul. Jagiellońska, czy przystanki PKS i autobusowe na Sobieskiego, Arena Legionowo czy ulica Parkowa, zadzwoń do nas a błyskawicznie znajdziemy się na miejscu. Nasze pojemne taksówki bez problemu odbiorą cię wraz z bagażami z dworca PKP Legionowo i zawiozą w wyznaczone miejsce.

Dworzec PKP

Legionowo posiada doskonałe połączenie kolejowe z regularnymi kursami pociągów InterCity, Koleje Mazowieckie oraz SKM Warszawa kursującymi z dworców Legionowo PKP oraz PKP Piaski. Jeśli kiedykolwiek potrzebowałbyś skorzystać z pociągów nasze taksówki na czas dowiozą cię na stację, a nasi kierowcy doradzą jak najszybciej dostać się na wybrany peron, tak abyś w spokoju i komfortowych warunkach kontynuować mógł swoją podróż.

Taxi na lotnisko Modlin

Jeździmy także do Portu Lotniczego Modlin oraz na Lotnisko Fryderyka Chopina. Zapytaj o ofertę specjalną bądź sprawdź nasze ceny!